Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 01.04.2009, 10:12
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą Leszkom trochę żarcik nie wyszedł:
http://www.lechpoznan.pl/art,11573,l..._z_realem_.htm
Tu właśnie widać różnicę między nami i nimi. Oni taką informację mogą podać TYLKO 1 kwietnia


Sorry... nie mogłem się powstrzymać
Odpowiedz cytując