Temat
:
Prima aprilis..
Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd
Offline
#
11
01.04.2009, 10:12
piter116
napisał(a):
Swoją drogą Leszkom trochę żarcik nie wyszedł:
http://www.lechpoznan.pl/art,11573,l..._z_realem_.htm
Tu właśnie widać różnicę między nami i nimi. Oni taką informację mogą podać TYLKO 1 kwietnia
Sorry... nie mogłem się powstrzymać
Cichy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cichy
Znajdź inne posty napisane przez Cichy