Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 01.04.2009, 10:10
A Małysz zgolił wąsy:
http://bi.gazeta.pl/im/5/6451/z6451315O.jpg

Jeśli ktoś ma chwilę wolnego czasu, Prima Aprilis live
http://deser.pl/deser/1,83452,645042...a_na_zywo.html

Leo do 2012:
http://www.futbol.pl/artykul/47719.html
Ostatnio edytowane przez piter116 : 01.04.2009 o godz. 10:16.
Odpowiedz cytując