Temat
:
Prima aprilis..
Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
14
01.04.2009, 10:10
A Małysz zgolił wąsy:
http://bi.gazeta.pl/im/5/6451/z6451315O.jpg
Jeśli ktoś ma chwilę wolnego czasu, Prima Aprilis live
http://deser.pl/deser/1,83452,645042...a_na_zywo.html
Leo do 2012:
http://www.futbol.pl/artykul/47719.html
Ostatnio edytowane przez piter116 : 01.04.2009 o godz. 10:16.
piter116
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piter116
Znajdź inne posty napisane przez piter116