Temat
:
Prima aprilis..
Wyświetl pojedynczy post
Marcinklon
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Wadowice
Offline
#
13
01.04.2009, 10:07
Przed chwilą w Trójce podali że maskotką Euro 2012 będzie Czesio z Władcy móch
Marcinklon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcinklon
Znajdź inne posty napisane przez Marcinklon