Temat
:
Prima aprilis..
Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
8
01.04.2009, 09:56
MasterCarl
napisał(a):
piter116
co do tych krzeselek to jestes pewien ze to zart?
bo na stronie oficjalnej tez to jest
A co to za problem się umówić
? Jeśli byłaby to prawda, redakcja TWSD swoją niechęć do tego projektu skwitowałaby nadzieją, że to żart prima aprilisowy
Aha. nie Hutnik, nie Tarnów, a Zwierzyniecki :
http://tsw.com.pl/?dzial=news&id=4833
piter116
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piter116
Znajdź inne posty napisane przez piter116