Temat
:
Prima aprilis..
Wyświetl pojedynczy post
MasterCarl
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Lubliniec
Offline
#
10
01.04.2009, 09:52
piter116
napisał(a):
Kilku wiślackim stronom na prawdę udał się żart prima aprilisowy
Na wzór krzesełek się nabrałem, ale na Szejków już nie.
piter116
co do tych krzeselek to jestes pewien ze to zart?
bo na stronie oficjalnej tez to jest
MasterCarl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MasterCarl
Znajdź inne posty napisane przez MasterCarl