Wyświetl pojedynczy post
MasterCarl
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 01.04.2009, 09:52
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Kilku wiślackim stronom na prawdę udał się żart prima aprilisowy Na wzór krzesełek się nabrałem, ale na Szejków już nie.
piter116 co do tych krzeselek to jestes pewien ze to zart? bo na stronie oficjalnej tez to jest
Odpowiedz cytując