Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 01.04.2009, 09:26
Kilku wiślackim stronom na prawdę udał się żart prima aprilisowy Na wzór krzesełek się nabrałem, ale na Szejków już nie.
http://www.wislasoccer.com/news_item_10606.htm
Pamiętacie żart zeszłoroczny? Gajtkowski w Wiśle
Swoją drogą Leszkom trochę żarcik nie wyszedł:
http://www.lechpoznan.pl/art,11573,l..._z_realem_.htm
Śląskowi też: : )
http://www.szlachta.wroclaw.pl/news.php?id=3136
Ostatnio edytowane przez piter116 : 01.04.2009 o godz. 09:32.
Odpowiedz cytując