Kilku wiślackim stronom na prawdę udał się żart prima aprilisowy

Na wzór krzesełek się nabrałem, ale na Szejków już nie.
http://www.wislasoccer.com/news_item_10606.htm
Pamiętacie żart zeszłoroczny? Gajtkowski w Wiśle

Swoją drogą Leszkom trochę żarcik nie wyszedł:
http://www.lechpoznan.pl/art,11573,l..._z_realem_.htm
Śląskowi też: : )
http://www.szlachta.wroclaw.pl/news.php?id=3136