Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 01.04.2009, 09:12
Ja wkrecilem moich pracownikow ze firma sie rozleciala i od dzisiaj sa bezrobotnymi trzydziestu luda patrzy na mnie i nie wierzy w to co mowie a ja dalej ze odpraw nie bedzie ze nawet nie wiem czy wyplata bedzie bo takie problemy finansowe.

Jak powiedzialem ze to prima aprilis to sie ledwo za paletami wyrobilem tak za mna gonili jak juz ostygli to przyznali ze takiego wkretu to im jeszcze nikt nie zrobil.
,
Odpowiedz cytując