Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 01.04.2009, 08:58. Prima aprilis..
Jakie żarty "wycięliście" innym w tym dniu? I jakie reakcje były innych na Wasze żarty?

W moim przypadku najlepsze było to: "Mamo, będziesz babcią..." wyraz twarzy Mamy - bezcenne

a u Was?
I
Odpowiedz cytując