Co źle zinterpretowałem? To że pojechałeś dwa razy źle na rondzie i raz źle na przełączce? Ja bym wewnętrznego nawet nie zdał jakbym takie błędy zrobił

Mam tylko prośbę, żebyś jeździł już poprawnie w życiu
Tzn. ja jestem z Krakowa i czekałem około tygodnia. Natomiast kumpel z Zielonek ostatnio zdawał i czekał koło 2 tygodni.