Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#777
Stary 31.03.2009, 23:13
Sebo_TS napisał(a):Wyświetl post
Nie płaciłem nic, ani też nie znajomy...

Wiesz, może źle troszkę zinterpretowałeś to co napisałem

A powiedz mi jak długo czekałeś od chwili wpłaty na odebranie dokumentu ?
Co źle zinterpretowałem? To że pojechałeś dwa razy źle na rondzie i raz źle na przełączce? Ja bym wewnętrznego nawet nie zdał jakbym takie błędy zrobił Mam tylko prośbę, żebyś jeździł już poprawnie w życiu


Tzn. ja jestem z Krakowa i czekałem około tygodnia. Natomiast kumpel z Zielonek ostatnio zdawał i czekał koło 2 tygodni.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując