Aro1234 napisał(a):

Yyyy... z Udinese zagrali po jednej połówce przyzwoicie. Z GKS Bełchatów, OK zagrali dobrze. Z Jagą wygrali w marnym stylu, później wymordowany remis z Górnikiem i kolejny remis z Arką. W międzyczasie wygrali z Wisłą w PP po nazwijmy to wyrównanym meczu i golu, którego być nie powinno, Lewandowski pomagał sobie wcześniej ręką... faktycznie dwa mecze ...
|
nie no Wisła jest na fali cały sezon.
ja p........e niektórzy tutaj są tak tępogłowi, że to się w głowie nie mieści. Obiektywnie patrząc Lech od początku aktualnego sezonu gra najlepszą piłkę i stąd zainteresowanie mediów. Niestety tutaj ciągle eksperci będą lansowali inne teorie........żenada