Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5096
Stary 31.03.2009, 21:35
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Yyyy... z Udinese zagrali po jednej połówce przyzwoicie. Z GKS Bełchatów, OK zagrali dobrze. Z Jagą wygrali w marnym stylu, później wymordowany remis z Górnikiem i kolejny remis z Arką. W międzyczasie wygrali z Wisłą w PP po nazwijmy to wyrównanym meczu i golu, którego być nie powinno, Lewandowski pomagał sobie wcześniej ręką... faktycznie dwa mecze ...
nie no Wisła jest na fali cały sezon.

ja p........e niektórzy tutaj są tak tępogłowi, że to się w głowie nie mieści. Obiektywnie patrząc Lech od początku aktualnego sezonu gra najlepszą piłkę i stąd zainteresowanie mediów. Niestety tutaj ciągle eksperci będą lansowali inne teorie........żenada
Odpowiedz cytując