Wyświetl pojedynczy post
dannato
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: HALA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1945
Stary 31.03.2009, 19:00
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Najpewniej nie burzą AiB bo czekają na decyzje w sprawie organizacje EURO, która ma zapaść w maju. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak, że jeśli Kraków nie otrzyma organizacji to rozbiórka AiB może jeszcze długo poczekać. Nie chce być jakąś wyrocznią, czy czarnowidzem, ale racjonalnie i bez emocji wszystko analizując tak mi to wygląda. Skoro nie było kompletu na derbach to, tak jak piszecie, już go nie będzie (może za wyjątkiem Legii). decyzja o odłożeniu w czasie wyburzenia AiB nie jest więc spowodowana wysoką frekwencja na meczach. Skoro nie chodzi o frekwencje to o co?
O elementy, o których nie musisz wiedzieć. Nie siejcie defetyzmu proszę bardzo.
Trybuna zostanie zostanie zburzona w czerwcu, a nowa stanie na jej miejscu do 9 czerwca 2010.
A te teorie spiskowe, z całym szacunkiem, można włożyć między bajki.
WISŁA CHECKS
Odpowiedz cytując