Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
(HUN)zsolt
Junior Member
Od: 03.2009
Offline
#
288
31.03.2009, 18:36
Hi
I from budapest and may 9 i would like to go krakko to see wisla-legia match.I can buy a ticket a match day and how much is it about.Thanks for answers
(HUN)zsolt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do (HUN)zsolt
Znajdź inne posty napisane przez (HUN)zsolt