Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1943
Stary 31.03.2009, 16:55
cassius31krakow napisał(a):Wyświetl post
Raczej nie będzie EURO w Krakowie.
Wiem z pewnego źródła, że Porty Lotnicze raczej nie zdążą z rozbudową Balic na czas. Jak do końca przyszłego roku nie będzie gotowy projekt rozbudowy to przepadnie dotacja unijna. A projekt nie będzie gotowy bo Urząd Zamówień Publicznych, nie zgodził się na wykonanie projektu przez biuro, które się tym dotychczas zajmowało. Należy więc przygotować nowy przetarg, rozstrzygnąć go, uwzględnić odwołania i resztę całego tego bajzlu. Dla ułatwienia dodam, że czas przygotowania projektu o takiej skali jak rozbudowa Balic wynosi ok. 20 miesięcy.
Jak nie będzie większego lotniska to szanse Krakowa na EURO znacznie maleją. :(
Posty tego typu mnie załamują, bo tok rozumowania jest dla mnie nie zrozumiały. Balice to drugie pod względem przepustowości pasażerów lotnisko w Polsce. Myślisz, że w Poznaniu, Wrocławiu czy Gdańsku wybudują większe przed EURO? Jeśli Kraków nie dostanie organizacji to nie będzie to spowodowane na pewno lotniskiem.
Ostatnio edytowane przez Gordian : 31.03.2009 o godz. 16:58.



Odpowiedz cytując