Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz
Offline
#
279
31.03.2009, 16:41
Lech Poznań - Wisła Kraków 0-2
Pawełek - Singlar, Baszczyński, Głowacki, Diaz - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Zieńczuk - Ćwielong, Boguski
Zmiany: Beto, Cantoro, Łobodziński
Bramki: Małecki, Boguski
filip_wislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip_wislak
Znajdź inne posty napisane przez filip_wislak