Wyświetl pojedynczy post
klusek106
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: z Honolulu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1938
Stary 31.03.2009, 15:31
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Najpewniej nie burzą AiB bo czekają na decyzje w sprawie organizacje EURO, która ma zapaść w maju. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak, że jeśli Kraków nie otrzyma organizacji to rozbiórka AiB może jeszcze długo poczekać. Nie chce być jakąś wyrocznią, czy czarnowidzem, ale racjonalnie i bez emocji wszystko analizując tak mi to wygląda. Skoro nie było kompletu na derbach to, tak jak piszecie, już go nie będzie (może za wyjątkiem Legii). decyzja o odłożeniu w czasie wyburzenia AiB nie jest więc spowodowana wysoką frekwencja na meczach. Skoro nie chodzi o frekwencje to o co?
o to ze od paru ladnych lat A i B jest w oplakanym stanie i sie sypie... ?
"Mnie na razie czekać będzie siedzenie na ławce. Ale oczywiście nie będę chciał długo na niej siedzieć, zamierzam powalczyć o miejsce na boisku." - Tomáš Jirsák (1906 % szacunku)

"Gwiazdkom" bez ambicji - STOP !





Odpowiedz cytując