Temat
:
Liga Wiślaków - zapisy na drugi sezon
Wyświetl pojedynczy post
MaciOlsza1
Junior Member
Od: 01.2009
Skąd: O1
Offline
#
68
31.03.2009, 14:08
Genio ja dziś nie dam rady zagrać tego meczy z tobą możemy przełożyć go na inna godzinę albo na inny termin np jutro albo o 20:30 jakoś tak
Sprawa Rodzina dziś i dlatego nie mogę
MaciOlsza1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MaciOlsza1
Znajdź inne posty napisane przez MaciOlsza1