Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1577
Stary 31.03.2009, 13:11
takie wspominanie meczów jest złudne. I co z tego, że Irlandczycy wygrali z tymi zespołami? Mecz meczowi nierówny. Skoro oni wygrali tamte mecze, to my możemy przytoczyć Polska 2-1 Portugalia i Polska 2-1 Czechy.

A tak poza tym Irlandczycy grali gówno z nami. Ale jeszcze większe gówno graliśmy my. Jeśli niektórzy na siłę chcą usprawiedliwać Leo i ta padlinę- cóż, każdy ma do tego prawo. Ale z takim tokiem myślenia daleko nie zajedziemy. To taka właśnie polska mentalność- a bo wygraliśmy dwa mecze z silnymi zespołami, a bo Irlandia poszła o szczebel wyżej. A San Marino i Kazachstan też podskoczyły o kilka poziomów wyżej, że mamy z nimi problemy? Jeśli do tego ma nas prowadzić ta myśl szkoleniowa Leo i jego doświadczenie, to ja dziekuje.

Przecież ta kadra nie ma żadnego stylu. Leo powołuje niechcianych zawodników pod naciskiem mediów, gdy widzi już, że jego pomysły zawiodły. Śmiech na sali
Odpowiedz cytując