|
takie wspominanie meczów jest złudne. I co z tego, że Irlandczycy wygrali z tymi zespołami? Mecz meczowi nierówny. Skoro oni wygrali tamte mecze, to my możemy przytoczyć Polska 2-1 Portugalia i Polska 2-1 Czechy.
A tak poza tym Irlandczycy grali gówno z nami. Ale jeszcze większe gówno graliśmy my. Jeśli niektórzy na siłę chcą usprawiedliwać Leo i ta padlinę- cóż, każdy ma do tego prawo. Ale z takim tokiem myślenia daleko nie zajedziemy. To taka właśnie polska mentalność- a bo wygraliśmy dwa mecze z silnymi zespołami, a bo Irlandia poszła o szczebel wyżej. A San Marino i Kazachstan też podskoczyły o kilka poziomów wyżej, że mamy z nimi problemy? Jeśli do tego ma nas prowadzić ta myśl szkoleniowa Leo i jego doświadczenie, to ja dziekuje.
Przecież ta kadra nie ma żadnego stylu. Leo powołuje niechcianych zawodników pod naciskiem mediów, gdy widzi już, że jego pomysły zawiodły. Śmiech na sali
|