Wyświetl pojedynczy post
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1690
Stary 31.03.2009, 12:14
Warto grac na Jastrzębie dzis w Olsztyynie, AZS juz nie wierzy w zwyciestwo noi dochodza jeszcze problemy z kasą... A Tsonga - Simon, wątpie, raczej Simon niczego nie pokazuje, on gra na przetrzymanie przebitka przebitka i wymuszenie bledu rywala, Tsonga z kolei zywioł noi raczej powiien tu wygrac. Btw miesiac temu wygral jakis turniej ATP (chyba w RPA)

Wraacajac do Roddicka to duzo pewniejszy wydaje mi się Verdasco


Aaaaah teraz patrze i w totomixie zamiast dac 2 na Hiszpana to dałem na Stepanka. Wiec liczymy na neispodzianke
Ostatnio edytowane przez Martinho : 31.03.2009 o godz. 14:20.
"Gdy nadchodzi burza ludzie pokazują swoją prawdziwą naturę. Jedni chowają się ze strachem. Inni rozpościerają szeroko skrzydła do lotu."
Odpowiedz cytując