Prezes Lecha: Smuda bedzie prowadził Lecha nie kadre!!
http://www.sport.pl/sport/1,65025,64...ic_Lecha_.html
szkoda, bo to jego bym widział na stanowisku selekcjonera.Znajac nasze realia to pewnie za Leo bedzie Majewski albo Engel.Heńka też bardzo szanuje ale ostatnio jakoś mu w kratke idzie w Górniku.