Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1551
Stary 30.03.2009, 22:06
właśnie obejrzałem jakiś sport na tvp1
i w****iłem się

czy tylko ja uważam, że z Boruca zrobiono kozła ofiarnego? fakt faktem, zagrał fatalnie
ale czy gorzej od pozostałych ****eczek, które uprawiały antyfutbol w sobotę?

nie wydaje mnie się
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując