Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1549
Stary 30.03.2009, 21:22
Nowy selekcjoner? Może i to dobry pomysł. Ale kto zamiast niego? Lech Smudę raczej nie puści, Skorży mam nadzieję że nie chcieliby a Majewski? To byśmy może awansowali ale do mistrzostw świata w antyfutbolu.
Ja narazie martwiłbym się jakością gry naszych kopaczy w środę. Strach pomyśleć co będzie jak będą grać z takim zaangażowaniem jak z Irlandią i przy każdej piłce będą się potykać.
Co do składu to wystawiłbym Załuske. Przeciwnik niezbyt wymagający a zaliczyłby debiut chłopak i może co pokazał. I Dudkę na def. pomocnika, w środek Bosackiego, na szpicy Sagan a za nim Jeleń zamiast tego czarnego.
Odpowiedz cytując