Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 30.03.2009, 21:11
dwa posty wyzej napisalem kiedy przyjme kolejnych do ligi

a co do gry, na poczatku trenuj na hali osrodka klubowego, aby do niej wejsc porozmawiaj z postacią stojącą w rogu boiska
Odpowiedz cytując