|
A u mnie Leooo jest skreślony po tym, co zrobił z Borucem. Mógł go posadzić na ławce, ba - nawet odesłać z "wirtualną" kontuzją... Ale nie. Rzucił go na żer mediom i reszcie sfrustrowanych mend, które teraz będą miały używanie. Tak się nie postępuje, a już na pewno nie z kimś, kto kiedyś uratował Ci tyłek.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|