Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1542
Stary 30.03.2009, 19:12
Owszem, nie straciliśmy jeszcze szans na awans, ale:

1. Nie możemy już liczyć tylko na siebie, ale i na innych
2. zapominacie, że równie słabą grupę trudno sobie wymarzyć. To grupa przeciętniaków - Czechy w totalnym kryzysie, Słowacja i Słowenia bardzo przeciętni, Irlandczycy z Północy słabi San Marino - amatorzy.

I w takiej grupie zdobywamy 7 punktów w 5 meczach. To jest żenada, totalna kompromitacja. Ja nie chcę tak tragicznie grającej reprezentacji na Mistrzostwach Świata. Wystarczy już blamaż w Korei, Niemczech i Austrii.

Wyobraźcie sobie, że w grupie na mundialu trafiamy na Argentynę, WKS i np. Holendrów. Przecież takie mecze byłyby koszmarem, przez cały turniej by się z nas śmiano.

Wygrana z San Marino nic tu nie zmieni. Od Euro gramy totalną padakę, a nawet wygląda na to, że jest coraz gorzej. Więc moim zdaniem nawet korzystne wyniki meczy naszych rywali nam niewiele pomogą.

My po prostu jesteśmy teraz zajebiście słabi.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując