marian3a napisał(a):

a może to być przez Vista Codec Package ?
Zainstalowałem kiedyś K-Lite Codec Pack ale go odinstalowałem jakiś czas temu
Mam tez taki program PowerDVD9.1501D(Trial)_DVD081031-03 ale on chyba z tym nie ma nic wspólnego ? oraz takie coś instalowałem jakiś czas temu CyberLink PowerDVD 9
|
jeżeli na dole na pasku po prawej stronie wyświetla ci się duża lekko zakręcona strzałka to nacis\śnij na tą ikonkę prawym myszki i daj opcje " hide subtitles" i będzie hulało
