|
Leeełooo powinien dostać wolne jeszcze przed ME. Głównie za to, że odebrał mi jakąkolwiek przyjemność z meczy reprezentacji. Dziwne powołania (lub nie), pyskowanie na wszystkich, lenistwo a na dodatek nielojalność względem pracodawcy (Feyenord). Miała być poprawa całej "polskiej myśli szkoleniowej" dzięki Leo, miały być wzory z Holandii, miało być.... ech
Starczy.
I nie wiem czemu ograniczacie/ograniczają wybieranie trenerów z polskiego grajdołka. Leo miał jeden z wyższych kontraktów w Europie jako trener kadry. Za taką kasę to nie znajdzie się lepszy fachowiec niż Smuda czy Kasperczak ?
O Doktorze czy Engelu nawet nie myślę...
Nie ma się co łudzić, do RPA nie jedziemy. Trzeba wybrać mądrze trenera bo następna impreza u siebie i w najbliższych trzech latach nie gramy już żadnego meczu o stawkę ! Dla takiego Engela to wymarzona sytuacja, bo trza lata na super etacie, a żadnej możliwości weryfikacji wyników ;/
Kibic z sektora A wizytówką klubu
|