Wyświetl pojedynczy post
Verinho
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Dąbrowa Tarnowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2293
Stary 30.03.2009, 15:21
Komentarz miejscowych podczas meczu w Ciężkowicach, znalezione w necie :
http://www.youtube.com/watch?v=viHqs6YOg98
Odpowiedz cytując