MJ napisał(a):

Dalej Leo - nie jestem pewien czy powinniśmy go wyrzucić. Jeżeli Leo ma polecieć - to do kadry powinien pójść Kasperczak. I TYLKO KASPERCZAK, bo jest to trener który nawet z najgorszych piłkarzy potrafi wycisnąć wszystko i zrobić z nich przyzwoitą drużynę.
|
Narazie to w 16 meczach zdobył 14 punktów a wcale nie miał najgorszych piłkarzy.
Na dzień dzisiejszy to wolałbym Smude - choć z tym typem poczekam do niedzieli.