Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1531
Stary 30.03.2009, 12:39
MJ napisał(a):Wyświetl post

Dalej Leo - nie jestem pewien czy powinniśmy go wyrzucić. Jeżeli Leo ma polecieć - to do kadry powinien pójść Kasperczak. I TYLKO KASPERCZAK, bo jest to trener który nawet z najgorszych piłkarzy potrafi wycisnąć wszystko i zrobić z nich przyzwoitą drużynę.
Narazie to w 16 meczach zdobył 14 punktów a wcale nie miał najgorszych piłkarzy.
Na dzień dzisiejszy to wolałbym Smude - choć z tym typem poczekam do niedzieli.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując