Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1529
Stary 30.03.2009, 12:24
Beenhakker moglby(ale wiadomo, ze tego nie zrobi), w ktoryms z meczow towarzyskich wyprobowac ustawienie obrony: Gancarczyk, Jodlowiec, Kokoszka, Kowalczyk(trzej ostatni skoncza w tym roku dopiero 24 lata), a nie powoluje dziwnych pilkarzy z naszej ligii.
Zaczynaja sie wogole chude lata, jesli chodzi o polskich stoperow(przewidywalem to 3-4 lata temu)...na dzisiaj to mamy jedynie Zewlakowa(oczywiscie popelnil blad w ostatnim meczu, ale kto gral dobrze w tym spotkaniu?) i moze od czasu do czasu Dudke i Glowackiego. A jeszcze nie tak dawno Waldoch(ile ten facet rozegral spotkan w bundeslidze i na jakim poziomie gral...obecni kadrowicze moga tylko sobie pomarzyc o takiej karierze), Jacek Zielinski, Jacek Bak, Hajto, Klos...bylo w czym wybierac. Trzeba dac szanse Jodlowcowi i Kokoszce pokazac sie razem w kilku powaznych meczach i zobaczymy co z tego bedzie.

Mialem nadzieje, ze bedzie dymisja, ale dzisiaj Strejlau mowi, ze nie ma takiej opcji, wiec bedziemy obserwowac taka gre przez najblizsze kilka miesiecy(pewnie jeszcze jeden dobry mecz nam sie "przydarzy").

Jeszcze jedno...Leo rezygnuje z Boruca, a przeciez po EURO 2008, to powinien zrezygnowac z Krzynowka i Smolarka(poki nie znajdzie sobie klubu, w ktorym bedzie gral...bo to kolejny w ktorym siedzi na lawce). Juz nie mowie o Zurawskim, ktorego skreslil, a ktory jest w fantastycznej formie w odroznieniu od Rogera.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 30.03.2009 o godz. 12:27.
Odpowiedz cytując