Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 30.03.2009, 00:10
Znowu przez Niemca problemy... no ale cóż, już za tydzień musi być lepiej. Szkoda tylko że na każdym "incydencie" dzisiaj korzystał Hamilton..
Odpowiedz cytując