Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 29.03.2009, 23:16
Cwiara11 napisał(a):Wyświetl post
A mi cos nie chce smigac ;/ Wyskakuje mi błąd "DirectX Failure ! ( D3DERR_ Invalidcall) "
Wgranie nowych sterowników kart graficznej i nowego Directa nic nie pomogło ... jesli ktos wie ocb ... niech pisze ;p
Genio napisał(a):Wyświetl post
http://footballsuperstars.com/forum/...hp?f=45&t=3075
tutaj sa wypisane karty graficzne na ktorych gra bez problemu sie uruchomi, jezeli Twoja karta nie znajduje sie na tej liscie to niestety nic nie mozna zrobic
tak jak pisalem wczesniej, sprawdz czy Twoja karta znajduje sie na tej liscie
Odpowiedz cytując