Cwiara11 napisał(a):

A mi cos nie chce smigac ;/ Wyskakuje mi błąd "DirectX Failure ! ( D3DERR_ Invalidcall) "
Wgranie nowych sterowników kart graficznej i nowego Directa nic nie pomogło ... jesli ktos wie ocb ... niech pisze ;p
|
Genio napisał(a):

tak jak pisalem wczesniej, sprawdz czy Twoja karta znajduje sie na tej liscie