Wyświetl pojedynczy post
Cwiara11
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: 2pL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 29.03.2009, 22:21
A mi cos nie chce smigac ;/ Wyskakuje mi błąd "DirectX Failure ! ( D3DERR_ Invalidcall) "
Wgranie nowych sterowników kart graficznej i nowego Directa nic nie pomogło ... jesli ktos wie ocb ... niech pisze ;p
Ostatnio edytowane przez Cwiara11 : 29.03.2009 o godz. 22:32.
Odpowiedz cytując