Temat
:
Liga Wiślaków - zapisy na drugi sezon
Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
52
29.03.2009, 22:05
Siema Kamlaz,
Antek (Genio) ustalił, że Matubatu będzie grał z jego ziomkiem, który miał zastąpić Abdula, a więc tym samym ja bym grał z Tobą. Co myślisz
? Pasuje
legol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legol
Znajdź inne posty napisane przez legol