Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
KeepItSimpleStupied
Member
Od: 07.2007
Offline
#
263
29.03.2009, 21:36
Zgadza się, ale podejrzewam. że podana zostanie kadra na wyjazd (obejmujący dwa mecze) - z Brożkiem i Marcelo, więc zgodnie z regulaminem po jej podaniu nie można głosować, stąd też moje wątpliwości.
KeepItSimpleStupied
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KeepItSimpleStupied
Znajdź inne posty napisane przez KeepItSimpleStupied