Wyświetl pojedynczy post
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 29.03.2009, 20:57
a tak ładnie zaczalem meczyk z Legends 2 do 0 wygrywalem ale coz...


chyba ze Legendsi sie zgodza zagrac meczyk raz jeszcze o ile istnieje taka mozliwosc, i Genio nie musisz zmieniać Abdula, dajmy mu szanse
Ostatnio edytowane przez kamilll1906 : 29.03.2009 o godz. 21:00.



Odpowiedz cytując