ABG NH napisał(a):

|
Witam problem nie typowy dziś się stal :Mamy 2 konta w domu : Siostra i Mama ma konto i dzisiaj oby dwa konta zostały zablokowane z powodu używania wielu kont (tak napisali w emailu ).Jest szansa żeby mi odblokowali te konta albo przynajmniej jedno do korzystania z allegro ?
|
Napisz do allegro jaka jest sytuacja - że te dwa konta są dwóch różnych osób z jednego komputera - powinni odblokować co najmniej jedno (miałam podobną sytuację, napisałam i odblokowali)