Wyświetl pojedynczy post
ronin_
Member
 
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1270
Stary 29.03.2009, 17:14
grogoriogreg, to ze Ty nie slyszales to wcale nie oznacza ze tylko w Wisle trenuja Ci o ktorych pisze sie w serwisach internetowych, a propos moze czasem warto, jak juz pisalem wczesniej, wybrac sie na trening Mlodej Orange lub juniorow by zobaczyc jak to wyglada od kuchni, nie zawsze lykajac to co napisze ktos inny. Pozdrawiam
C.Ż.N.M
Odpowiedz cytując