|
grogoriogreg, to ze Ty nie slyszales to wcale nie oznacza ze tylko w Wisle trenuja Ci o ktorych pisze sie w serwisach internetowych, a propos moze czasem warto, jak juz pisalem wczesniej, wybrac sie na trening Mlodej Orange lub juniorow by zobaczyc jak to wyglada od kuchni, nie zawsze lykajac to co napisze ktos inny. Pozdrawiam
|