ToTylkoJa napisał(a):

no faktycznie jest ale i tak nie zmienia to faktu, że siedząc w Wiśle na ławce grał więcej minut na boisku niż teraz grając dobrze w Empoli
|
O ile się orientuję, to Kokoszka hoduje już chorobę zawodową polskich piłkarzy na zachodzie - hemoroidy.