ToTylkoJa napisał(a):

|
Najlepsze jest to, że jak Kokoszka grał w Wiśle (a raczej siedział na ławce) to Leo go powoływał do kadry. Teraz, gdy Kokoszka gra i robi to naprawdę dobrze (mimo iż to tylko Serie B, ale to i tak wyższy poziom niż nasza kopana) to w reprezentacji go nie ma. Leo dostał działkę za tą przeprowadzkę i teraz Adam mu już nie jest potrzebny
|
tego nie możesz udowodnić

tzn ze cokolwiek wziął
(czekam na to co będzie w okienku letnim na lini Polska-Feyenoord ;-) )
co nie zmeinia faktu, że jest niekonsekwentny w tym co robi, z duzym opoznieniem powołuje(np Brożek) i rezygnuje(Łobodziński + paru innych) z piłkarzy
po eliminacjach do euro, i dobrych meczach z Portugalia, wierzyłem, że potrafi zrobić więcej niż nasi trenerzy...
... przeszło mi ;P
Aro1234 napisał(a):

|
Dlaczego w ogóle wyszliśmy jednym napastnikiem? Co to za nowa moda?
|
o to to, do tej pory nie mogę tego zrozumieć(nie wspominając o LewndowskimR w pomocy a nie w ataku), jak z SanM tak wyjdziemy to chyba padnę