Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1517
Stary 29.03.2009, 14:28
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze jest to, że jak Kokoszka grał w Wiśle (a raczej siedział na ławce) to Leo go powoływał do kadry. Teraz, gdy Kokoszka gra i robi to naprawdę dobrze (mimo iż to tylko Serie B, ale to i tak wyższy poziom niż nasza kopana) to w reprezentacji go nie ma. Leo dostał działkę za tą przeprowadzkę i teraz Adam mu już nie jest potrzebny
tego nie możesz udowodnić tzn ze cokolwiek wziął
(czekam na to co będzie w okienku letnim na lini Polska-Feyenoord ;-) )


co nie zmeinia faktu, że jest niekonsekwentny w tym co robi, z duzym opoznieniem powołuje(np Brożek) i rezygnuje(Łobodziński + paru innych) z piłkarzy

po eliminacjach do euro, i dobrych meczach z Portugalia, wierzyłem, że potrafi zrobić więcej niż nasi trenerzy...
... przeszło mi ;P

Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego w ogóle wyszliśmy jednym napastnikiem? Co to za nowa moda?
o to to, do tej pory nie mogę tego zrozumieć(nie wspominając o LewndowskimR w pomocy a nie w ataku), jak z SanM tak wyjdziemy to chyba padnę
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 29.03.2009 o godz. 14:33.
Odpowiedz cytując