|
Najlepsze jest to, że jak Kokoszka grał w Wiśle (a raczej siedział na ławce) to Leo go powoływał do kadry. Teraz, gdy Kokoszka gra i robi to naprawdę dobrze (mimo iż to tylko Serie B, ale to i tak wyższy poziom niż nasza kopana) to w reprezentacji go nie ma. Leo dostał działkę za tą przeprowadzkę i teraz Adam mu już nie jest potrzebny
|