ToTylkoJa napisał(a):

Seweryn Gancarczyk. Ponoć za słaby dla Leo, tak jak swego czasu Paweł Brożek i Jeleń.
Swoją drogą, to już Komorowski w tej kadrze grał lepiej niż Wawrzyn ostatnimi czasy
|
Ja tam nie mam złudzeń.
Co do bramki, to w mojej ocenie zawalił Żewłakow, ale wszyscy i tak będą wyżywali się na Borucu.