pietras1234 napisał(a):

Zależy jakie opony dasz, i zastanów się czy to dobry wybór na nasze drogi (kilka dziurek i prostowanie, albo koronka obciążeń doważających po wyważaniu)
|
oponki normalne male nie potrzebne mi alu do kozaczenia tylko zimowki bede mial na stalowkach a letnie na alu bo alu wyszly drozej tylko 200 zl niz komplet stalowek nowych a opony 175/80