Temat
:
Robert Kubica W Grand Prix Formuly 1
Wyświetl pojedynczy post
szarkoz
Member
Od: 09.2004
Skąd: Myślenice
Offline
#
198
29.03.2009, 12:51
No cóż, wg mnie Robert zostawił za mało miejsca Vettelowi, ale widać się pomyliłem. Decyzji sędziów nie będę się sprzeciwiać.
A Hamilton ładnie sobie skorzystał na neutralizacjach wyścigu.
If you have a closed mind do the same with your mouth.
szarkoz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szarkoz
Odwiedź stronę domową użytkownika szarkoz!
Znajdź inne posty napisane przez szarkoz