Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
gregor07
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
262
29.03.2009, 09:48
Tyle, że w kadrze na mecz pucharowy powinni znaleźć się Piotr Brożek i Marcelo, którzy jak wiemy w lidze nie będą mogli zagrać z powodu kartek. Dlatego też pewnie dojdzie do zmian w 18-stce meczowej i ''wszystko zostaje po staremu''.
gregor07
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gregor07
Znajdź inne posty napisane przez gregor07