Wyświetl pojedynczy post
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 29.03.2009, 09:18
Robert jest zawodnikiem , którego interesuje tylko zwycięstwo. Dlatego trudno oczekiwać,że w sytuacji, kiedy jest szansa na osiągnięcie sukcesu, nie zadowala Go pewne 3 miejsce, nie ma żadnej kalkulacji. Cóż powalczyli, przed nami jeszcze 16 wyścigów na pewno będzie ciekawie. Cieszy,że BMW nie zmarnowało przerwy zimowej.
Szkoda,że na decyzję w sprawie dyfuzora trzeba będzie czekać tak długo:
RAMPF: Nie złożyliśmy protestu
"Theissen przyznał, że w trakcie prac rozwojowych F1.09 BMW Sauber opracował podobny koncept i jeśli okaże się on legalny, wprowadzi go do użytku. – Sprawdzamy każde rozwiązanie. Mamy świadomość, jakie korzyści daje taki dyfuzor, ale z pewnością nie skorzystamy z podobnego patentu w przyszłym tygodniu w Malezji – zaznacza szef Roberta Kubicy. – Jego wprowadzenie wymaga jednak czasu. I nie wskoczymy od razu tam, gdzie są nasi trzej rywale.

A to chyba wyjaśnia wszystko

I'm idiot... I'm verry, verry sorry..." - Vettel do swojego mechanika.
Ostatnio edytowane przez Silvestro : 29.03.2009 o godz. 09:59.
Odpowiedz cytując