Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 29.03.2009, 09:14
szarkoz napisał(a):Wyświetl post
Sytuacja na pewno zostanie określona jako racing incident, ale jednak więcej winy było Kubicy. Zostawił trochę za mało miejsca, mógł przypuszczać, że Vettel może stracić przyczepność przy stanie swoich opon. Mógł być piękny wyścig, a tymczasem znowu wyścig otwarcia nieukończony... jedyne co pociesza to fakt, że BMW jest w dobrej formie i może za tydzień się uda.
gdzie wina Kubicy Kubek był już przed Vettelem tak jak pisze Coolpick i tamten może nie tyle powinien ustąpić mu, ale trochę inaczej się zachować, bo to nie Kubica ma myśleć za Vettela tylko Vettel za siebie. Może bolid niemca zachowałby się inaczej na twardych oponach a nie na tych supermiękkich slickach. Uważam, że gdyby VET docjehał do mety dostałby jakąś karę. Kubica zostawił mu miejsce i spokojnie by się zmieścili. Jakby nie patrzeć Kubica jest nieco bardziej doświadczonym kierowcą od młodego niemca. Trudno było minęło. Wyścig bardzo ładny, cieszy wreszcie wyrównanie sił i martwi że Ferki są coraz bardziej awaryjne. Już pod koniec poprzedniego sezonu nie jeździły najlepiej. Zobaczymy co będzie za tydzień w Malezji. Może powtórka z roku ubiegłego albo i lepiej
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując