Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 29.03.2009, 09:02
Co wy gadacie o winy Kubicy?! Ludzie pierwszy raz f1 oglądacie? Kubica był już o 1/3 samochodu z przodu i szybciej wychodził z zakrętu, a Vettel chciał go za wszelką cenę przyblokować. Wyścig jak zawsze oglądałem na niemieckim RTLu i nawet niemieccy komentatorzy zawsze bardzo stronniczy i broniący swoich (jak to szwaby) przyznali, że ewidentny błąd popełnił Vettel, który powinien lekko odpuścić ze względu na różnicę w predkościach. Na potwierdzenie jeszcze jeden drobiazg, słyszeliście później Vettela przez team radio? Przepraszał swój zespół, widocznie miał za co.
Odpowiedz cytując