Temat
:
Robert Kubica W Grand Prix Formuly 1
Wyświetl pojedynczy post
misiak_abg
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
190
29.03.2009, 08:53
Brawo za walkę do końca, świetny wyścig byłoby nawet podium;-) Czyli bardzo dobra forma Kubusia, jest wstanie powalczyć o najwyższe miejsca. Mam nadzieję że to będzie udany sezon mimo tej kraksy. Byle do przodu;-)
misiak_abg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do misiak_abg
Znajdź inne posty napisane przez misiak_abg