Wyświetl pojedynczy post
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 29.03.2009, 08:53
Brawo za walkę do końca, świetny wyścig byłoby nawet podium;-) Czyli bardzo dobra forma Kubusia, jest wstanie powalczyć o najwyższe miejsca. Mam nadzieję że to będzie udany sezon mimo tej kraksy. Byle do przodu;-)
Odpowiedz cytując